KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746320
nr 1374 6320
Gunnar Johansson, Signerad, byggnader. Olja på pannå, 20x75 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 januari 2021
kl 18:35:14
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
6
900 kr
6